Як правильно обрати сервіс покупки запчастин для технічного обслуговування автомобіля

Як правильно обрати сервіс покупки запчастин для технічного обслуговування автомобіля

Середина грудня – це час найбільших розходів. Але також і час приємних сюрпризів. Наприклад, зараз ви дізнаєтеся, що на черговому ТО вашого автомобіля можна зекономити до 50% запланованих витрат, порівняно з офіційним сервісом. При цьому, вам не загрожує порушення гарантійних умов, а комплектуючі будуть від перевіреного, авторитетного виробника.

З якими проблемами стикаються автолюбителі в очікуванні ТО?

Автовласник, який шукає вигідні запчастини й витратники для ТО, стикається з багатьма проблемами, від довгого пошуку вигідної ціни – до сумнівів у надійності сервісу доставки. Не кажучи вже про те, що доводиться аналізувати масу інформації щодо якості й довговічності деталі певної марки, радитися з професіоналами, знайомитися з технічними даними.

Звісно, є офіційні представники автомобільних компаній, які «балують» нас передноворічними знижками. Але чи так вже й вигідні вони?

 1. В комплект пропозиції від офіційного дилера (сервісу) зазвичай входить також маса послуг, які не потрібні автовласникам, або які вони можуть отримати значно дешевше в своєму регіоні, на своєму улюбленому СТО.
 2. Акційні пропозиції від офіційних сервісів поширюються не на всі моделі й марки машин. Не факт, що ви знайдете в списку акцій свою модель авто.
 3. Набір послуг в акційній пропозиції може бути неповним, і вам доведеться доплачувати за роботи, які знадобляться для сезонного чи регламентного ТО.
 4. Акції від офіційного дилера не передбачають вибір виробника й марки деталей або витратних матеріалів для заміни. Тобто, ви можете лише погодитися з тим набором, котрий вам пропонують. Або відмовитися.

Це не добре, і не погано – така фінансова політика крупних компаній, які переслідують власний «інтерес» і диктують свої правила.

Чи є альтернатива?

Сервіс «Тест драйв цін ТО» дає можливість в наочній та доступній формі таблиць порівняти ціни на кожну деталь для ТО в офіційних сервісах та в інтернет-магазині «Капот». Причому, порівнюються не тільки оригінальні запчастини, але й аналоги від провідних виробників, купуючи які можна зекономити ще більше.

Щоб не бути голослівними, наведемо декілька варіантів розрахунку вартості комплекта ТО для таких авто:

 1. Hyundai Accent хетчбек 1.4 i механіка 108 л.с. 2010
  Пробіг: 60 тис. км.
  Офіційний сервіс: ТОВ «Паритет»
 2. Renault Logan седан 1.4 i механіка 75 л.с. 2014
  Пробіг: 75 тис. км.
  Офіційний сервіс: «Полісся Моторс»
 3. Ford Focus хетчбек 1.0 i механіка 125 л.с. 2012 
  Пробіг: 80 тис. км.
  Офіційний сервіс: «Брістоль Авто»

Детальні результати розрахунків – за посиланнями:

TO Hyundai Accent 1.4
ТО Renault Logan 1.4
ТО Ford Focus 1.0