Калькулятор Технічного Обслуговування

У базі калькулятора більше 1015 моделей

Це означає, що ми знаємо і про Вашу машину. Виберіть своє авто вказуючи двигун, коробку передач і інші особливості.

Крім оригіналів є ще й аналоги

Ми продаємо тільки перевірені аналоги з кращих заводів. Це означає, що якість їх не поступається оригінальним запчастинам і при цьому Ви зможете заощадити на тех. обслуговуванні.

Все на одній сторінці

Порівнювати краще, коли Ви все бачите на одній сторінці. Ми вам покажемо, що і коли треба замінити і скільки це буде коштувати.


Знайти постійного постачальника автомобільних деталей та витратників, з котрим не доведеться більше переживати про пошук, порівняння цін, підбір потрібного комплекту для чергового регламентного ТО та оперативну доставку – це безцінно, ви згідні? Тим більше, якщо вартість комплекту дуже приваблива, а ви повністю впевнені в оригінальності деталей.

Всі ми – автомобілісти, а тому нам настільки ж близька проблема вибору вигідних, надійних комплектуючих, як і кожному українському власнику машини, якої б марки, моделі чи комплектації вона не була.

Тому ми розробили сервіс онлайн-підбору запчастин та комплектуючих «Калькулятор ТО», який покаже та доведе, як можна легко зекономити на черговому технічному обслуговуванні, не полишаючи місце за комп’ютером, не витрачаючи час на довгі дослідження пропозицій від багаточисельних інтернет-магазинів.

Що таке «Калькулятор ТО»?

Калькулятор ТО – це онлайн-сервіс, який дозволяє зробити оптимальний, економний вибір потрібного комплекту запчастин, розхідних матеріалів та комплектуючих для періодичного обслуговування вашого авто, згідно офіційного графіка та з вигідною вартістю. При цьому, суворо дотримуючись рекомендацій виробника машини.

Незалежно від того, який тип і період технічного обслуговування актуальний в даний момент, Калькулятор ТО допомагає врахувати основні вимоги:

 1. Модель авто.
 2. Комплектація.
 3. Об’єм двигуна.
 4. Пробіг.

як користуватися калькулятором технічного обслуговування

Інформація про результати розрахунку подається у формі інтерактивної таблиці. Ви самі можете регулювати склад і вартість комплекта, «клікаючи» на найменування товарів. Таблиця є рекомендаційним інструментом. В ній представлені найбільш оптимальні поєднання комплектуючих і витратних матеріалів для 3-х видів технічного обслуговування:

 1. Зберегти гарантію.
 2. Хороша робота авто.
 3. Прийнятна робота авто.

Обираючи одну трьох опцій, ви отримаєте розрахунок, який буде відповідати вашим фінансовим очікуванням та стану автомобіля. Розглянемо детальніше.

Розрахунок для автомобіля, який ще знаходиться на гарантії.

Калькулятор ТО запропонує комплект, який дозволить зберегти гарантію, дотримуючись періодичності ТО та використовуючи тільки оригінальні запчастини. В списку вказана продукція авторитетних брендів, які рекомендовані виробником автомобіля для максимального захисту агрегата, у відповідності з умовами регламента ТО та згідно графіка обслуговування.

Розрахунок для автомобіля, якому потрібен особливий догляд після інтенсивної експлуатації, поломок, понаднормових навантажень і так далі.

Для цього комплекта Калькулятор ТО рекомендує деталі та витратники з врахуванням не тільки гарантійних вимог виробника авто, але також складних дорожніх або кліматичних умов експлуатації, навантажень, віку машини, проведених раніше технічних обслуговувань, згідно графіка ТО, бажаної вартості і так далі.

Тут представлені на вибір не тільки оригінальні запчастини, які забезпечують гарантію, але й перевірені аналоги від виробників, які пропонують сертифікований товар, що повністю відповідає вимогам технічного обслуговування зі зручною вартістю.

Таким чином, у вас є вибір: використовувати офіційно рекомендовані вироби для обслуговування авто за гарантією, або сертифіковані аналоги, які пройшли всі випробування.

Розрахунок для автомобіля, який в хорошому стані, але потребує обслуговування у відповідності до регламенту.

В цьому комплекті Калькулятор ТО запропонує більше аналогів і менше оригінальних запчастин. Розрахунок орієнтовано на підбір комплектуючих для післягарантійного ТО. Аналоги дозволять вам зберегти бюджет. Їх якість – поза будь-якими сумнівами. Кожен виріб забезпечений документами, перевіряється та проходить тест-драйв, який показує його придатність, надійність, витривалість, довговічність.

До речі, з детальними описами всіх комплектуючих, «оригіналів» та аналогів, які ми готові рекомендувати, можна ознайомитися в ілюстрованих оглядах на нашому сайті (пункт меню «Огляд запчастин»).

Як зробити швидкий розрахунок ТО для вашої машини?

Порядок дуже простий, і не вимагає довгого ознайомлення з функціоналом:

 1. Обираєте зі списку Ккалькулятора ТО бренд автомобіля.
 2. В меню, що відкрилося, обираєте свою модель.
 3. Обираєте об’єм двигуна.
 4. Обираєте автомобіль з відповідною комплектацією.
 5. Пересуньте повзунок вказівника пробігу (зверху) в потрібне положення.
 6. Оберіть один з 3-х варіантів розрахунку, клікаючи на заголовки стовпчиків: «Зберегти гарантію», «Хороша робота авто», «Прийнятна робота авто».
 7. Клікайте на відмічені зеленими «галочками» пункти, щоб видалити їх з розрахунку (попередньо переконавшись, що ці види товару дійсно не потрібні вам для чергового технічного обслуговування!), або додати назад (щоб порівняти сумарну вартість комплекта).

Знизу таблиці Калькулятора ТО побачите загальну суму для розрахунку. Якщо згідні – тисніть на помаранчеву кнопку «Перейти до оформлення замовлення». Після введення реквізитів вам передзвонить менеджер, щоб уточнити деталі. Доставка й оплата настільки ж зручні, і не примусять вас довго чекати.

Види ТО

Несприятливі кліматичні й дорожні умови, понаднормові навантаження на ходову частину та інші випробування ведуть до швидкого зношування деталей. Але й без надмірних навантажень ваш автомобіль потребує уваги та догляду.

Допомогти йому нескладно. Потрібно неухильно дотримуватися графіка технічного обслуговування, який рекомендує виробник машини, використовувати якісні витратні матеріали та запчастини, якомога частіше виконувати діагностику й перевірку стану витратних матеріалів і… користуватися для підбору комплекта Калькулятором ТО! Особливо – після тривалих або важких поїздок.

Настільки ж важливо вчасно враховувати кліматичні зміни і дотримуватися періодичності сезонного ТО. Це обов’язкова умова не тільки якісної роботи, ефективності агрегата, але й безпеки водія та пасажирів.

Розрізняють наступні основні види ТО:

 1. Технічне обслуговування нового автомобіля (ТО-1000 та ТО-4000).
 2. Щоденне ТО.
 3. Позачергове ТО.
 4. Сезонне ТО.
 5. Регламентне ТО.

Чому саме Калькулятор ТО?

Графік регламентного техобслуговування розробляється виробником для певної моделі на строк гарантії, з врахуванням наступних критерії та умов:

 • технічні характеристики авто;
 • пробіг;
 • проведені раніше регламентні ТО;
 • нормальні навантаження та спосіб експлуатації;
 • професіоналізм водія;
 • тільки оригінальні запчастини та витратні матеріали.

всі запчастини в одному місці

Однак не завжди вдається витримати відповідність всім цим вимогам і дотримуватися періодичності ТО. Інтерактивні розрахунки Калькулятора ТО дозволять підібрати потрібний комплект, не порушуючи гарантійні зобов’язання, але додатково враховуючи:

 • реальний стан автомобіля;
 • проведений рестайлінг;
 • позачергові ремонти;
 • умови експлуатації;
 • використання доступних запчастин-аналогів;
 • якість палива та мастильних матеріалів, які були використані раніше.

Основна перевага сервісу онлайн-підбору запчастин та витратників – індивідуальний підхід із врахуванням реального стану автомобіля.

На наших сторінках розміщені оптимальні розрахунки та рекомендації з підбору комплектуючих у відповідності до вимог виробників популярних моделей, комерційних авто, моделей «бізнес», «люкс» та інших класів. У нас ви знайдете розрахунки для Volkswagen, Nissan, Mitshubishi, Skoda, Opel, Toyota, Ford, Kia, Hyundai, Honda, Citroen, Renault, Suzuki.

Онлайн-ресурс допоможе зорієнтуватися у вартості оригінальних запчастин та гідних аналогів, які ніяк не поступаються в плані якості оригіналам, але дають можливість зекономити солідну суму, якщо включити їх в розрахунок калькулятора ТО Ніссан, калькулятора ТО VW, калькулятора CC, калькуляторів інших брендів та моделей.

Оплата та доставка

Доставка комплектів для ТО здійснюється службою «Нова пошта» безкоштовно по всій території України: Житомир, Полтава, Київ, Дніпро, Донецьк, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Суми, Луганськ, Херсон, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Вінниця, Харків, Хмельницкий, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Ужгород, а також в інші населені пункти будь-якого масштабу та значення. Максимальний строк – 3 дні.

Оплата може здійснюватися під час отримання або передоплатою на банківський рахунок. Перший варіант підійде, якщо ви бажаєте перевірити комплектацію та якість товару, а другий – якщо бажаєте зекономити час, замовляючи й одразу оплачуючи онлайн зі своєї банківської картки.